FAKRO YÜKSEK PİVOT PENCERELERİ

Pivot Çatı Pencereleri; Pivot açılımlı çatı pencereleri pratik ve rahat bir kullanıma sahiptir. Patentli bu kullanımda açma-kapama kolunu pencerenin orta kısmına yerleştirdik, böylece pencerenizi açıp kapatırken ve pencerenizin altına mobilya koyarken size fazlasıyla yer kalsın.FDY-V U3 Duet proSky Serisi,  sabit alt orta kayıt sistemi ile daha geniş ve ferah ortamlar sağlar. Yüksek pivot çatı pencereleri, güneşin evinize en çok misafir Olabileceği Tek Ürün ve Uygulamalar Arasındadır.


Yuksek Pivot Orta Kayitli Fakro Cati Penceresi 843x400

tuv3

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Pencere Teknik Bilgi Resimi:

tuv2

Yüksek Pivot Orta Kayıtlı Fakro Penceresi Ölçüleri

Yuksek Pivot Orta Kayitli Fakro Cati Penceresi Olculeri

FDY-V U3 ikinci pencere kanadı tek bir pencereye yerleştirilmiştir. Üst pencere kanadı pivot pencere şeklinde açılmakta, ancak dönme ekseni pencere merkezinin üzeride yer almaktadır ve bu sayede uzun boylu kişiler bile açık pencerenin kenarına yaklaşabilmektedir. Alt pencere kanadı açılabilir özellikli olmayıp, harici lamine levha cama sahiptir (güvenli).30-43o eğime sahip çatılara takıldığı zaman alt pencere kenarının zemin düzeyinin 95 cm üzerine konumlandırmasını ve üst kısmının minimum 220 cm olmasını gerektiren DIN5034-1* standardının gereklilikleri karşılayan piyasadaki tek penceredir. FDY-V penceresi dikey kombinasyon ihtiyacını ortadan kaldırmakta ve buna bağlı olarak daha büyük cam alanı sunmaktadır. Pencere kanadının altına konumlandırılmış kol sayesinde kolay kullanım. Pencere kolu 2 aşamlı mikro havalandırma ile donatılmıştır. Otomatik havalandırma sistemi V40Pile donatılmış olan çatı penceresi ile odaya optimum miktarda hava girişi sağlamaktadır.V40P otomatik hava girişi tavan arasında sağlıklı bir mikro iklim sağlayarak enerji tasarrufu yapmakatadır. Fakro Çatı Pencereleri, pencere kanadının 160 derece dönebilmesi ve sabitleme mandalı ile sabitlenebilmesi sayesinde, pencere kanadının temizliğini son derece kolay ve güvenilir hale getirmektedir.

 

Yuksek Pivot Orta Kayitli Fakro Cati Penceresi Uygulama Modeli

 

 

Yuksek Pivot Orta Kayitli Fakro Cati Penceresi Evhali 843x400

 

Yuksek Pivot Orta Kayitli Fakro Cati Penceresi Uygulama Montaji

Standart Fakro Çatı Penceresi Teknik Açıklama

 

1  

1.SINIF KALİTE AHŞAP

Özel olarak seçilmiş kaliteli çam ile kereste laminasyon tekniklerinde en son teknolojinin kullanıldığı FAKRO çatı pencereleri oldukça dayanıklıdır.
Bu teknolojiyi tamamlamak üzere, tüm ahşap bileşenler çift vakum koruma işleminden geçmekte ve 3 kat mat vernikle perdahlanmakta olup, bu vernikleme işlemi neticesinde hiçbir ilave dekorasyona gerek duyulmamaktadır.

 2

OTOMATİK V40P VENTİLASYON

Bu yegane otomatik hava girişi tüm FTS-V ile FPP pencerelerinde standart olarak mevcuttur ve odanızdaki iklimi yıl boyunca iyileştirerek oda içerisindeki karbon miktarını en aza indirger. Ayrıca, buğulanmayı azaltma özelliğine de sahip olan bu ürünler banyolar ve mutfaklar için idealdir.

 3

CAM ÜNİTESİ

FAKRO pencereleri standart olarak enerji tasarruflu cam ünitesi ile donatılmış olup, bu ünite güçlendirilmiş harici cama sahiptir. Cam ünitesinin sahip olduğu ısı transferi U değeri = 1.0 W/m2K sayesinde, ısı kaybı kışın en aza indirgenmekte ve yazın ise odanın aşırı ısınması sınırlanmaktadır. Ürün yelpazemizin içinde değişik cam ünitesi tipleri mevcuttur. En yaygın olanları şunlardır: -emniyet camı ünitesi L3 lamine iç levha cam ile kendinden temizlenen yüzeyli dış levha cama sahiptir- Activ-yüksek enerji tasarruflu cam ünitesi ise U değeri = 0.5 W/m2K olan levha cama sahiptir.

 4

PENCERE KOLU

Alt pencere elemanına yerleştirilmiş olan pencere kolu montaj yüksekliğinden bağımsız olarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Pencere kolunun yapısı mikro açıklık olanağı sağlayan kademeli kilitleme imkanı sunmaktadır. Metal ve metal takviyeli çıta ile kuvvetlendirilmiş olan kilitleme elemanları alet kullanarak zorla içeriye girmeyi oldukça zorlaştırmaktadır.

BU ÇATI PENCERESİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN İLETİŞİM; 0216 498 89 81 — 0216 398 27 48