FAKRO ÇATI PENCERELERİ ETEKLİKLERİ

Çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm fakro çatı pencerelerine uyumludur.

Fakro Eteklik Kiremit 352x300  Fakro Eteklik Kiremit Montaj 400x300

Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022


Kiremit Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri

Fakro Eteklik Kiremit Cati Kombine Sistemleri 844x274

Fakro Çatı Penceresi, Shingle Çatı ; ESV Shingle, Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.

Fakro Eteklik Shingle cati 400x300  Fakro Eteklik Shingle Montaji 400x300

Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri; Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur.

Shingle Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri Standart renk RAL 7022

Fakro Eteklik Shingle Kombine Sistemleri 841x272

Fakro Kombi Çatı Penceresi Eteklikler: Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Fakro çatı pencereleri yatay yada blok kombi şeklinde çatılara montajı yapılabilmekte ve tüm çatı kaplamaları ile entegre olabilmektedir.


Fakro Eteklik Kombine Blok 845x300

 

Fakro Eteklik Yatay buyuk Kombine 845x300